dk. Cezary Czerwiński SAC

Urodzony: 21.04.1967, Bieżuń;

I śluby: 29.09.1987;

śluby wieczyste: 04.10.1992;

święcenia diakonatu: 03.09.2000;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ.

Od 13 lutego 1995 r. pełni posługę misyjną w Yamoussoukro. Pełni obowiązki administratora wspólnoty, duszpasterza przy bazylice Matki Bożej Pokoju, administratora i sekretarza Delegatury Pallotynów, skarbnika Międzynarodowej Fundacji Matki Bożej Pokoju. Zajmuje się prowadzeniem katechezy w szkołach publicznych. Zrealizował budowę szpitala przy bazylice, dwóch ferm, stworzenie sadu owocowego (10 hektarów), rozpoczęcie uprawy 15 hektarów ziemi na rzecz fundacji.   

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę