ks. Stanisław Kantor SAC

Urodzony: 08.04.1962, Grybów;

I śluby: 08.09.1983;

śluby wieczyste: 29.09.1987;

święcenia kapłańskie: 07.05.1988;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: RWANDA, UKRAINA.

Pracę misyjną w Rwandzie rozpoczął w 1990 r. w parafii Masaka, gdzie pełnił posługę duszpasterską jako wikariusz, a następnie proboszcz. W latach 1999-2000 pełnił posługę zastępcy dyrektora wydawnictwa "Pallotti-Presse" w Kigali. Od 2001 r. pracuje na Ukrainie. W latach 2008-2017 był przełożonym Delegatury Matki Bożej Fatimskiej.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę