ks. Jerzy Andrzej Kotwa SAC

Urodzony: 23.04.1954, Stara Zbelutka;

I śluby: 08.09.1975;

śluby wieczyste: 19.08.1979;

święcenia kapłańskie: 02.05.1981;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA, RWANDA.

Działalność misyjną w ówczesnym Zairze rozpoczął w 1981 r., w parafii Rutshuru. Pracował również w placówce misyjnej w Rugari. Od 2000 r. przez pięć lat pracował w Rwandzie; w Masace i Ruhango. a w 2005 r. powrócił do Demokratycznej Republiki Konga, gdzie ponownie pracuje w Rutshuru, zajmując się pracą duszpasterską, propagowaniem kultu Miłosierdzia Bożego i Nową Ewangelizacją.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę