ks. Grzegorz Marczuk SAC

Urodzony: 07.05.1977, Międzyrzec Podlaski;

I śluby: 29.09.1999;

śluby wieczyste: 14.09.2002;

święcenia kapłańskie: 10.05.2003;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: BARBADOS.

Od 2014 r. pracuje w Barbadosie na placówce misyjnej w Bridgetown. Pełnił posługę wikariusza w parafii św. Dominika. Od 2016 r. jest kapelanem szpitala w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę