ks. Krzysztof Miner SAC

Urodzony: 01.06.1967, Ostrzeszów;

I śluby: 29.09.1988;

śluby wieczyste: 20.09.1992;

święcenia kapłańskie: 08.05.1993;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: RWANDA.

Do Rwandy wyjechał w 1996 roku. Był wikariuszem w Masaka, potem proboszczem w Kinoni. Prowadził tam też Pallotyńską Adopcję Serca. W Rwandzie pracował do 2011 roku. We wrześniu 2011 rozpoczął studia pastoralne w Instytitut Fur Practische Theologia w Austrii. W 2016 r. wrócił do Rwandy, gdzie pełnił funkcję rektora. Od 2018 r. jest odpowiedzialny za Pallotyńską Adopcję serca w Rwandzie i DRK oraz Caritas Prowincji św. Rodziny. 

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę