ks. Tadeusz Popiołek SAC

Urodzony: 06.01.1969, Myszyniec;

I śluby: 28.09.1991;

śluby wieczyste: 08.09.1995;

święcenia kapłańskie: 04.05.1996;

przynależność: Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Pallotyni);

działalność misyjna: WENEZUELA.

W Wenezueli posługuje od października 1997 r., przez pierwsze dwa lata pracował w parafii w Guarenas. Następnie od roku 1999 pełni posługę  proboszcza w parafii  pw. św. Antoniego z Padwy w Upata. Był również rektorem wspólnoty oraz wicedelegatem Delegatury św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kolumbii i Wenezueli. Od stycznia 2018 r przebywa w Barbados w parafii pw. św. Dominika (rok szabatowy).

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę