Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Wioletta
Kraków
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Mojego Kochanego Męża, mojej całej Rodziny oraz Rodziny Mojego Męża szczególnie mojej Teściowej.
10-08-20
Wioletta
Kraków
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus, bardzo proszę o modlitwę za Pana Cypriana o potrzebne łaski do wypełnienia Woli Bożej.
10-08-20
Beata
Siedlce
Proszę o modlitwę za mojego brata o uzdrowienie wewnętrzne i duchowe oraz zdrowie psychiczne i uwolnienie od zlego
09-08-20
Marek
śląskie
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia oby Dobry Bóg kierował moim życiem i sprawił bym mógł dopracować w obecnym zakładzie pracy do emerytury. Panie Boże Błogosław - Marek K
05-08-20
Aneta
Wyszków
Proszę z całego serca o modlitwę szybkiego zamąż pójścia za Jarka G oraz założenie z nim kochającej rodziny i doczekania potomstwa.
05-08-20
Renata
Katowice
Proszę o modlitwę o pomyślny przebieg jutrzejszych badań i zabiegu oraz szybki powrót do zdrowia dla mojej Mamy
04-08-20
Małgorzata
Bełchatów
Kochani, proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Jarosława z przypadłości Bogu wiadomych, o przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa. Bóg zapłać za wspólną modlitwę
04-08-20
Dorota
WARSZAWA
Panie Boże, Św. Michale Archaniele. proszę o czas wielkiego szczęścia i spełnienia i o zdrowie dla znanych mi polecanych chorych, np. za uratowanie stopy. Dziękuję Dorota Dziękuję za życie i wiarę:)
04-08-20
Natalia
Bydgoszcz
Błagam o modlitwę w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji daru regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią i Mikołajem.
02-08-20
Anna
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
29-07-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę