Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Iwona
Ireland
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru usług dla Iwony i Huberta lub cud poczęcia. Z głębi serca płynące Bóg zapłać.
19-12-19
Aga
warszawa
Proszę o modlitwę o łaskę pokoju w moim sercu, łaskę roztropności i mądrości Bożej w podejmowaniu codziennych decyzji. O łaskę dziecięcej, żywej wiary bez granic, która góry przenosi. O łaskę przymnożenia moich sił duchowych, psychicznych i fizycznych i o światło w sprawie nietolerancji pokarmowej Idy i jej całkowite uzdrowienie z tego. Proszę o łaskę żebym Duch święty otworzył moje serce na to wszystko czym Pan Bóg pragnie mnie obdarować. Oraz o łaskę całkowitego uzdrowienia mojej duszy i ciała o łaskę lekkiej pracy blisko miejsca zamieszkania:)
18-12-19
Anna
Gdynia
Proszę Cię Boże o napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.
17-12-19
Agnieszka
Kraków
Proszę za kapłana Grzegorza w kryzysie (ludzkim i duchowym), o podniesienie przez Pana i odnowienie, umocnienie w osaczeniu wewnętrznym i uwolnienie od zamętu.
17-12-19
Teodora
Kraków
O pojednanie z Michałem i Jego powrót
16-12-19
Anna
Lublin
Prosze o modlitwe w intencji zdrowia mojej rodziny, uzdrowienia siostrzenca z ciezkiej choroby, rozwiazania klopotu oraz lask w pracy i szybkiego znalezienia dobrej pracy.
15-12-19
Anna
Gdynia
O napełnienie serca mojego męża miłością, nawrócenie z drogi kłamstwa i zdrady, o jego szybki powrót do domu i odpędzenie od niego złych demonów. Boże wspomóż odrodzenie naszego małżeństwa.
15-12-19
Dominika
Lomza
O szczesliwe rozwiazanie I blogoslawienstwo dla Julitki
12-12-19
Anna
Plock
O łaski chleb dla dzieci dach zdrowie ułożenie spraw finansowych spłaty długów po nieudanym małżeństwie uwolnienie od prześladowań ochronę
12-12-19
M.
Warszawa
Prośba o błogosławieństwo i przezwyciężenie lęków.
09-12-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę