Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Edyta
Ełk
Proszę o modlitwę o śp. Bożeny Pieczyńskiej aby Bóg przyjął ją do swojego królestwa i obdarzył ją szczęściem wiecznym. A nam pogrążonej rodzinie w żałobie po nagłej stracie najukochańszej mamy o siłę w tak trudnym dla nas czasie. Dnia 1.04.2020 to miesięcznica jej śmierci oraz urodziny. Proszę o modlitwę
24-03-20
Justyna
Opole
O uratowanie sakramentalnego małżeństwa Justyny i Konrada, ocalenie rodziny, nawrocenie Konrada i dobra prace dla Justyny.
22-03-20
Agnieszka
Parczew
Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki i Adama o uratowanie ich małżeństwa i naprawienie relacji między nimi.
17-03-20
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrażało jego życiu i zdrowiu. Bóg zapłać.
13-03-20
Teresa Majewska-Konopka
Łukawiec
za przyczyną Matki Najświętszej proszę o Boże błogosławieństwo i potrzebne Łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Anioła Stróża, o trwałe zdrowie duszy i cała dla syna Kamila.
10-03-20
Paula
Rumia
O uratowanie małżeństwa Anny i Jacka. Odrodzenie więzi małżeńskiej i łaskę Bożą.
10-03-20
Iwona
OLkusz
Gorąco proszę o modlitwę w intencji ojca mojego dziecka. O jego nawrócenie, o opamiętanie. O zwycięstwo prawdy w jego życiu. O to, żeby przejrzał. Żeby nie odrzucał swojego jedynego syna, ale przytulił go mocno do serca i nawiązał z nim piękną, prawdziwą, ojcowską relację.
08-03-20
Kamila
Mława
Aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem aby zadzwonił i nie zerwał naszej przyjaźni aby wyznał mi prawde ,aby jego mama zmienila do mnie nastawienie nie uważała mnie za wroga aby nie rozdzieliła nas znowu
08-03-20
Marcin
Łubianka
O łaskę powrotu do zdrowia dla Sławomira, Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla Sławomira i jego rodziny.
03-03-20
Marietta
Warszawa
W intencjach Bogu wiadomych.
02-03-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę