Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Poznań
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej mojej Rodziny.
02-03-20
Małgosia
Warszawa
Proszę o modlitwę za uczestników i prowadzących kurs „Emaus” w dn. 27-29.03.2020 r. o potrzebne łaski, prowadzenie i dary Ducha Św. oraz o otwarcie się na Boże Słowo. Niech zasiane w naszych sercach Słowo przyniesie plon obfity. Błogosław nam Panie oraz tym którzy wspierają nas swoją modlitwą.
01-03-20
Izabela
Warszawa
proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w życiu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Marcina, Lavosa, Patrycji i Oktawii, o potrzebne dla nich dary i łaski oraz ochronę przed złem i zasadzkami złego ducha.
01-03-20
Sylwia Wójtowicz
Tychy
Proszę o modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz
29-02-20
Henryk
Minsk
Proszę o modlitwę o wyzwolenie z niewybieranej samotności i o dar spotkania miłości odwzajemnionej w sercu drugiego człowieka. Dziękuję!
20-02-20
Przemysław
Grudziądz
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas.
18-02-20
Izabela
Warszawa
O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Ani, Lavy i Marcina.
18-02-20
Dorota
b
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla mamy Danuty a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety
16-02-20
Grzegorz
Jędrzejów
Panie Jezu proszę Cię o łaskę wiary i wybór właściwej drogi życiowej.
16-02-20
Beata
ZAKLIKÓW
Proszę o cud rozstania i uwolnienia z grzesznego związku Marioli z Robertem , zerwanie wszystkich mniędzy sobą kontaktów ,światło Ducha świętego ,jej nawrócenie i szybki powrót do domu.
15-02-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę