Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Zbigniew
Łódź
O uzdrowienie dla Uli Kubasiewicz po ciezkiej operacji onkologicznej.
19-06-19
Jadwiga
Trzebiatów
W intencji Panu Bogu wiadomej. Bog zaplac za modlitwę!
18-06-19
Ewa
SĄTOP
Proszę w intencji o zdrowie dla moich Rodziców i całej Rodziny BÓG ZAPŁAĆ ZA Modlitwe
18-06-19
Lidia
Dobre
O zdrowie dla Hanny, Artura, Jadzi, jej siostry Stasi, cioci Jadzi, Ani, Marioli, Agaty, Ani, Iwony, Małgosi i ich rodzin, ks Wiesława, ks Zbyszka, ks Arkadiusza, ks Tomasza,. Dla mojego męża, żeby wyszedł już do domu i przestał pić alkohol. Bóg zapłać.
18-06-19
Zofia
Tuchów
Proszę o modlitwę o zdrowie duszy i ciała o mądrość w rozwiązaniu trudnych spraw, o miłosierdzie laske spowiedzi dla syna, miłość zdrowie w rodzinie córki o opiekę nad nasza rodziną. Dziękuję
16-06-19
Noemi
Zamość
Proszę o modlitwę o odzyskanie zdrowia emocjalnego dla moich córek.Bardzo proszę aby moje córki odzyskały wiarę w dobrych ludzi i wiarę w miłość ludzi.Aby odzyskały spokój umysłu,duszy i serca.Proszę o drogę życiową dla nich wyznaczoną przez naszego Pana i opiekę Jego nad nimi.
16-06-19
Jolanta
Giełczyn
Proszę w intencji mojej Panu Bogu wiadomych . Bóg zapłacić za modlitwę ❤
16-06-19
Maria
Kozy
Proszę o potomstwo dla BEATY I DAWIDA .O wiarę dla Agnieszki oraz o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny.
16-06-19
Kasia
Tangstedt
Proszę w intencji mojej córki, maleństwa i Michela 🙏 Proszę w intencji mojego brata i jego rodziny 🙏 Proszę w intencji Rüdigera 🙏 Proszę o łaskę uwolnienia i uzdrowienia duszy mojej i rodziny. Proszę o łaskę powrotu do Łaski Uświęcającej🙏 Bóg Zapłać 🙏
15-06-19
Janina
Wilensczyzna
Prosze o madlitwe o zdrowie dla mamy i mnie, o nawrocenie Syna ,rozwiazanie jego problemow .
15-06-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę