Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Kamila
Siedlec
Proszę o pomyślne rozwiązanie pewnej sprawy. Niech się stanie Wola Boża. Bóg zapłać.
13-06-19
Danuta
Powroźnik
W intencjach znanych Bogu Bóg zaplać
13-06-19
Elżbieta
Lublin
O łaskę uzdrowienia Jerzego z choroby nowotworowej. We wszystkich intencjach jakie noszę w sercu.
13-06-19
Zofia
Chrzanów
o uzdrowienie z ciężkich chorób Stanisława,Czeslawa i Barbary oraz o wszelką pomyślność i zdrowie w rodzinie Gąbków i Łupinow.
13-06-19
Teresa
Łączna
O zdrowie psychiczne dla Marcina.O stałą prace dla Jakuba.;Bóg zapłać.
13-06-19
Bogumiła
Kraków
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją Rodzinę, o zdrowie i spokój dla nas, o pomyślne zakończenie rekrutacji do pracy, o którą się stara mój syn. Bardzo proszę o opiekę dla niego aby mu się wszystko pomyślnie poukładało z pracą oraz w życiu osobistym. Żeby w końcu odnalazł swoją wymarzoną Druga Połowę. Proszę także o modlitwę o opamiętanie i o siłę do walki w wyjściu z nałogu dla bliskiej mi osoby. Proszę o modlitwę za mnie, żebym odnalazła jakiś drogowskaz jak wyjść z problemów finansowych. Bóg zapłać.
13-06-19
Maria
Myszków
Proszę o szczesliwe zaliczenie egzaminów dla wnuczka Bartka. Szczęśc Boże.
13-06-19
Jolanta
Jelcz laskowice
Za Moja rodzine.Oraz za Anie i Age maja egzaminy i o przyjecie do szkoly oraz za Jole i Roberta o prace i uwolnienie od przeklenstwa.
13-06-19
Aneta
Stok Lacki
O cud rozwiązania trudnej sprawy finansowej. O miłość i zrozumienie w rodzinie.
13-06-19
Roksana
Janikowo
Bardzo proszę o pomoc w znalezienia prawdziwej milosci na cale zycie ,dobrego wymarzonego meza Dziękuję serdeczne Bóg zaplac ❤❤
13-06-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę