Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ewa
Warszawa
Proszę, o modlitwę o nawrócenie mojego męża. O łaski dla mnie i syna oraz wszystkich mi bliskich osób. O znalezienie pracy. Bóg zapłać!
31-10-19
Monika
Terespol
Jezu Miłosierny proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci, a dla mnie o cierpliwość i siłę.
31-10-19
Teresa
Canada
Panie Jezu przez wstawiennictwo mamy Maryji ,sw.Charbela ,0.Pio,Sw.JPII prosze o uzdrowienie z chorob jesli to jest Twoja wola. Dziekuje wszystkim ,ktorzy podejma modlitwe w mojej intencji.Niech Pan was blogoslawi I obdarza potrzebnymi laskami
31-10-19
Beata
Kalej
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo. O przetrwanie kryzysu i miłość dla nas. Aby moc sakramentu i Jezus dali siłę i odnowienie naszej relacji, miłości, szacunku, przebaczenia i bliskości. Maryjo ochraniaj nasze dzieci, naszą rodzinę i otaczaj swoją opieką. Wszyscy święci przyjdźcie nam z pomocą.
29-10-19
Elżbieta
Kielce
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z ciężkiej infekcji.
27-10-19
Anna
Poznań
W intencji moich wnuków Kacpra i Maksymiliana o zdrowie i światło Ducha świętego!
27-10-19
Katoliczka
Warszawa
W intencji Panu Bogu wiadomej.
27-10-19
Anna
Polska
Proszę o modlitwę dziękczynną za otrzymane łaski i opiekę Bożą, za wszystkich spotkanych ludzi oraz proszę o zdrowie ,głęboką wiarę i uwolnienie z wszelkich uzależnień dla bliskich sercu. Bóg zapłać.
25-10-19
Sylwia
Gdynia
Proszę Cię drogi Boże o miłosierdzie , błogosławieństwo i uzdrowienie relacji Sylwii i Piotra. Dziękuję.
24-10-19
gienia
Tychy
Jezu Maryjo blagam o laske zbawienia przebaczenia szczesliwa smierc uzdrowienia z boli glowy kregoslupa zoladka kosci stawow tarczycy o uzdrowienie duszy i ciala moich dzieci uzdrowienie kregoslupa Wiktori o nawrocenie i pojednanie z Bogiem syna Michala sakrament malzenstwa i sakrament pojednani dla corki Moniki i zgode miedzy Michalel a Monika
24-10-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę