Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Magda
Kielce
Proszę o modlitwę za mojego Tatę, o powrót do zdrowia i pełni sił po ciężkiej operacji.
26-09-19
Andrzej
Ełk
Proszę o cud uzdrowienia żony mojego siostrzeńca Moniki z raka. Monika jest mamą ponad rocznej Oli oraz ponad 3 letniej Asi.
25-09-19
Andrzej
Ełk
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o uwolnienie mnie z choroby parkinsona oraz innych chorób fizycznych i psychicznych oraz o umocnienie mojego ducha. Bóg zapłać ! Andrzej – Ełk.
25-09-19
Barbara Wysokińska
Białystok
Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji w rodzinie i w pracy pomiędzy mną a Katarzyną i Bożeną o uzdrowienie i nawrócenie całej rodziny o powołania kapłańskie i zakonne w rodzinie. Bóg zapłać
24-09-19
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby Maksiu był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Bóg zapłać.
23-09-19
Abelardo
Brazil
Pela saúde da minha família.
19-09-19
Kasia
woj śląskie
O uzdrowienie dla Kasi i pozostałe intencje Bogu wiadome.
17-09-19
Błagająca
Tarnów
Błagam o modlitwę w intencji Koli o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej. Maryjo, Matko moja, Królowo Pokoju. Święty Peregrynie, patronie chorych na raka, wszyscy Aniołowie i Święci, przyjdźcie mi z pomocą. Amen
16-09-19
Iwona
Warszawa
Panie Bożę proszę Cię o uratowane mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o nawróć mojego męża Piotra i odnów naszą wzajemną miłość małżeńską. Uwolnij mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą.
16-09-19
Jadwiga
Jasło
bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.
12-09-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę