Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Dorota
b
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o szczęśliwą operację dla mamy Danuty a także o poprawę warunków pracy Pawła i Anety
16-02-20
Grzegorz
Jędrzejów
Panie Jezu proszę Cię o łaskę wiary i wybór właściwej drogi życiowej.
16-02-20
Beata
ZAKLIKÓW
Proszę o cud rozstania i uwolnienia z grzesznego związku Marioli z Robertem , zerwanie wszystkich mniędzy sobą kontaktów ,światło Ducha świętego ,jej nawrócenie i szybki powrót do domu.
15-02-20
Katarzyna
Międzyrzec Podlaski
O łaskę uzdrowienia szwagra i szczęśliwy powrót do zdrowia
15-02-20
Izabela
Warszawa
O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Ani, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.
13-02-20
Aleksandr
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach mego serca. Bog zaplac.
13-02-20
Anna
Warszawa
O zdrowie dla mnie i całej Rodziny.
12-02-20
Anna
JELENIA GÓRA
O odnowienie daru miłości dla Patryka i Anny, o uzdrowienie serc i relacji.
09-02-20
Agata
bedzin
Proszę o modlitwę w intencjach znanych Panu Bogu. Bóg zapłać
09-02-20
Magdalena
Warszawa
Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki. Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.
07-02-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę