Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Pomorskie
Proszę o modlitwę za Ryszarda o zdrowie duszy i ciała. Łaskę uzdrowienia.
18-10-20
Renata
Katowice
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby Jacka.
18-10-20
Joanna
Mszczonów
Proszę o Cud uzdrowienia dla mojego synka Marcelka który w wyniku wypadku ulegl obrażeniom mózg i kręgosłup stan ciężki. Szczęść Boże
18-10-20
Barbara
Szczecin
Proszę o modlitwę w intencji nowonarodzonej wnuczki, by Pan Bóg obdarzył ją zdrowiem, by wszystko było w porządku, gdyż jest wcześniakiem. Proszę o modlitwę w jej intencji. Jest taka malutka. Proszę Cię Panie Boże o zdrowie dla Klarki by zaczęła nabierać sił i przybierać na wadze, by żółtaczka ustąpiła. Błagam by synowa i wnuczka zdrowe mogły być już w domu razem z nami. Uzdrowienie chorych módl się za nami. Prosi Barbara.
18-10-20
Karolina
Piekoszów
Panie Jezu, Mamo Boża, tak bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować i błagam żebyśmy z Tomkiem byli razem na zawsze, żeby naprawdę bardzo mnie kochał jak mówi mi to każdego dnia, był mi wierny i trwały w tej decyzji. Błagam żeby rzeczy te których nie chcę nie stały się. Błagam o pomoc w pracy, zdrowie, szczęście, akceptację, długie życie i bezpieczeństwo dla nas. Karolina, lat 31, Piekoszów
15-10-20
Grazyna
RASZYN
Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny Błogosławiony na wieki proszę o modlitwę w znalezieniu przyjaciół, bratniej duszy, przyjaciółki dla Maciusia i dostaniu pracy dla Damianka, wyleczeniu ich z depresji i wszelkie łaski .Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać. Mama
14-10-20
Barbara Chroszcz
Lędziny
Z całego serca proszę Cię Jezu i Ciebie Matko Przenajświętsza o spokój ducha i zapewnienie godnej przyszłości mojej niepełnosprawnej córce.
14-10-20
małgosia
k
Błagam o modlitwę w intencji łaski zdrowia, pracy i zadowolenia dla mamy brata i dla mnie. O pomoc i natchnienie przy pisaniu tekstów zaakceptowaniu publikacji oraz zdobyciu kolejnych stopni. Proszę o dobrego mężczyznę który zostanie moim wiernym mężem. Proszę o pomoc w znalezieniu nowej pracy. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o Dary Ducha Świętego i łaski dla całej mojej rodziny. Błagam o łaskę zdrowia aby krwawienie ustało, abym nie miała nowotworu i abym nie musiała przebywać w szpitalu. Proszę strzeż nas i pomagaj w każdej chwili naszego życia.
11-10-20
Marzena
W.
Panie Jezu ochron mnie przed tymi którzy fałszywie odbierają swoją misję w Kościele tym samym krzywdzac nas, ochron przed złymi księżmi ktorzy wydają się być ślepi i głusi dla dobra swojej pozycji,pozwalajac na niszczenie i manipulowanie psychiką. Ochron przed oblydną postawą złych ludzi ktorzy w naszym Kościele niszczą dla chwały w Chrystusie.ochron przed obłuda i wysmiewaniem, brakiem empatii u osób duchownych.ochron przed nadużywaniem naszej prywatności dla fałszywie pojętej ochrony kościoła. Zabierz z kościoła heretykow, osoby niezgodne habitu i najświętszej ofiary mszy św. Nie pozwól by ktokolwiek miał moc by nas krzywdzi fizycznie i mentalnie. Z błogosławieństwem Bożym niech doczekamy kresu swoich dni w godności, chwale.
11-10-20
Renata
Katowice
Proszę o modlitwę o o łaskę nieba dla Mamy Heleny i błogosławieństwo dla całej rodziny. Bóg zapłać
11-10-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę