Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Justyna
Gdańsk
Bardzo proszę w mojej intencji. O cud uzdrowienia mojego życia, nie jestem w stanie podnieść się sama z dna sama bez Bożej pomocy.
23-10-19
Izabella
Lublin
Z całej Duszy proszę o nawrócenia w mojej rodzinie, tak bliskich mi ludzi.. Oraz za chorych mi najbliższych, by tak nie cierpieli na duszy i ciele- mimo to starają się codziennie pracować i ufają Bogu (modlimy się wspólnie i czytamy Pismo Święte). Bóg zapłać.
23-10-19
Izabella
Lublin
Szczęść Boże, Z serca ogromne Bóg zapłać. Proszę za powołania kapłańskie i zakonne, za Misje, za Kapłanów i Kościół Jedyny Prawdziwy, by nie zagubił swojego jedynego Źródła Chrystusowego przesłania, za potrzebujących pomocy, zawierzonych modlitwie w Grupach Modlitewnych na FB. Za młodych, którzy odeszli od Boga i swoich korzeni- zarzucili tradycję i Wiarę,.. i pogubili się nieświadomie wmanipulowani we wrogie(!) Życiu ideologie.. Za nasze ojczyste dziedzictwo i obronę tradycyjnych najwyższych niepodważalnych wartości w naszym Narodzie i na świecie; o pokój w świecie, za poszkodowanych w walkach i dążących do zbrojnych konfliktów i wojen.. a także za moją rodzinę, w tym- oddanego Bogu, kochanego tatę- Józefa oraz w moich wszystkich intencjach, powierzanych Niebu. Niech Ono Księżom błogosławi w każdej dobie.
23-10-19
Iwona
Polska
Proszę o cud uzdrowienia babci Marianny z raka Czerniaka oraz guza nerki a dla mnie przymnożenie wiary oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać.
23-10-19
Monika
Szczecin
Bardzo proszę o Boże Błogosławieństwo dla Stefana, łaskę uzdrowienia dla niego z choroby nowotworowej oraz łaske przeżycia jeszcze wielu lat z nami. Bardzo proszę Was o pomoc. Serdeczne Bóg zapłać! Monika
23-10-19
Gosia
Gryfice
Proszę o modlitwę w intencji dzieci których uczę religii, nauczycieli którymi jestem otoczona oraz światło dla oświecenia dyrektorom, by nie zmniejszali liczby godzin religii "bo tak", bez wyraźnego powodu, bez prawa, tylko dla kasy.
22-10-19
Krzysztof
Łomianki
W dniu urodzin mojego Taty Kazimierza dziękuję Bogu za wszystkie otrzymane przez Tatę łaski i proszę o modlitwę w intencji Taty - o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej. Bóg zapłać za modlitwę.
18-10-19
Dominik
Kalisz
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie. Dominik
16-10-19
Nati
Warszawa
Panie Boże, ratuj naszą Ojczyznę! O dobry wybór rządzących naszym krajem. Matko Boża, miej nas w swojej opiece. Amen!
13-10-19
Katoliczka
Polska
Błagam o modlitwę o pomoc. Moje serce krwawi z powodu nieodwzajemnionych miłości. Dla jednego jestem za dobra, dla drugiego za porządna a dla trzeciego mam za wielkie serce. Nie jestem ceniona i szanowana. Dziękuję - zraniona, niekochana lecz wciąż ufająca katoliczka
10-10-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę