Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Zatroskana mama
Opole
O zdrowie dla Maksymiliana
09-09-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
04-09-19
Izabela
Warszawa
proszę o bezpieczną podróż oraz bezpieczny i błogosławiony czas pobytu Izabeli w Rzymie oraz Asyżu.
04-09-19
K
S
Chciałam Tobie Boże podziękować, za wsparcie i opiekę. Za to , że mam prace i niczego mi nie brakuje. Przyszedłeś mi z pomocą w trudnych sytuacjach … Dziękuję, dziękuję, dziękuję Boże .
03-09-19
Roma
Nowe Miasto
O Boże błogosławieństwo i w intencji Panu Bogu wiadomej.
02-09-19
Ella
Dublin
Prosze o modlitwe w intencji moich dzieci o laske nawrocenia ,uwolnienie I uzdrowienie.
25-08-19
Dominik
Kalisz
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie. Dominik
22-08-19
Jadwiga Sokołowska
Nowy Targ
Proszę o modlitwę w intencji mojego związku z Henrykiem, aby nasz Pan go uzdrowił i uratował.
14-08-19
Olek
Kijow
Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych. Bog zaplac za modlitwe.
12-08-19
Paweł
Poznań
Proszę Cię Panie Boże o łaskę szerzenia kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi chciałbym polecić Marka, Janinę, Pawła z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla Marianny i Łucji chciałbym uprosić łaskę zdrowia i dobrej śmierci w śmierci w przyszłości.
11-08-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę