Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Anna
Poznań
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z nowotworu Zofii i za jej całą rodzinę.
07-08-19
Agnieszka
Zwolen
Jezu, prosze o Wiare, Owoce, Dary Ducha Sw i uzdrowienie relacji w rodzinie, o pogodzenie z mezem i wspolna modlitwe, o uwolnienie meza z palenia, o uzdrowienie corki z torbieli i dostanie jej w tym roku na studia farmacje, o egzamin prawa jazdy syna, o nawrocenie taty i siostry
26-07-19
Nela
Poznań
O uzdrowienie z choroby.
21-07-19
Iza
Warszawa
Prosze o dobre rozeznanie woli Bożej, mądrość w podejmowaniu decyzji, wolność wew., uzdrowienie z lęków, zranień i potrzebne dary i łaski dla Izabeli, Ani, Basi, Gabrysi, Marty, Asi, Moniki, Patrycji, Kasi,Eweliny i Małgorzaty.
20-07-19
Barbara
Kielce
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
18-07-19
Aleksandra
Kobyłka
O życie wieczne dla Ireneusza.
17-07-19
Daria
Września
O zdrowie dla prababci Eleonory i wszelkie potrzebne łaski.
17-07-19
Maksymilian
Warszawa
W intencji Panu Bogu wiadomej.
17-07-19
Anna
Poznań
Proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwą podróż i powrót do domu Magdaleny i Mirosława!
15-07-19
Andrzej
P
O dalsze zdrowie i błogosławieństwo oraz prawdziwą radość w życiu a także - jeśli taka wola Pana - o dobrą żonę.
11-07-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę