Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Liwia
Warszawa
Dziękuję Bogu za zdrowie jakim mnie obdarza i proszę o dalsze błogosławieństwo.
09-10-19
IWona
Poznań
Prosze o modlitwe o kontakt meza w zgodzie, aby jego Anioł Stróż pomogł mu w małzenstwie
08-10-19
Izabela
Warszawa
proszę o uzdrowienie Izabeli i Patrycji z choroby tarczycy, o potrzebne dla nich łaski, mądrość Bożą i rozum, a także ufną wiarę i podejmowanie decyzji zgodnych z wolą Bożą. Proszę także o potrzebne dary i łaski dla ich rodzin oraz bliskich przyjaciół, znajomych i kapłanów.
06-10-19
Dominika
ŻORY
Proszę o modlitwę do kardynała Stefana Wyszyńskiego o uzdrowienie mamy Bronisławy z przerzutow
04-10-19
Krystyna
Lomza
Prosze o dobre rozeznanie woli Bożej w podjęciu drogi życiowej , mądrość w podejmowaniu decyzji , uwolnienie serca z przywiązan ziemskich oraz potrzebne dary i łaski dla Bogusława
04-10-19
Olga
Kraków
Proszę o modlitwę w bardzo trudnej sprawie Bogu wiadomej, o potrzebne łaski i ochronę dla Zosi, o możliwość powrotu do domu.
03-10-19
Dominik
Kalisz
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie. Dominik
03-10-19
Iwona
Warszawa
anie Jezu proszę Cię o uratowanie mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej.
30-09-19
Olga
Kraków
Proszę o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji w rodzinie.
30-09-19
Krzysztof
Warszawa
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
28-09-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę