Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

marcin
krakow
Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji zgody z sąsiadem.
22-01-20
Beata
Iłów
Maryjo, Św. Józefie dziękuję Wam za mojego chłopaka. Wstawiajcie się za nami, byśmy wzrastali w wierze i miłości oraz dobrze się przygotowali do sakramentu małżeńśtwa i założenia rodziny
20-01-20
Adam
Gdańsk
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
19-01-20
Gosia
Białogard
Błagam o modlitwę o zdrowie dla Gosi
12-01-20
Natalia
Rumia
Proszę o modlitwę za modą kobietę, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.
12-01-20
Milena
Warsaw
Proszę o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów rodzinnych z Józefem aby nie k rzywdzil rodziny zadłużeniem jej
11-01-20
Izabela
Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji o dobre rozeznanie Bożych natchnień co do życiowej misji dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Asi, Patrycji, Anny, Moniki, o pracę zawodową zgodną z wolą Bożą, o dary i światło Ducha Świętego, a także uzdrowienie ich emocji, uczuć i uzdrowienie z lęków oraz zranień. Bóg zapłać.
08-01-20
Kamila
Gdańsk
Proszę o modlitwę w intencji naprawienia stosunków między Witalijem, a Dominikiem. O naprawienie relacji miedzy ojcem i synem
08-01-20
Anna
Gdynia
Proszę dobrego Boga i Najświętszą Matkę o uratowanie małżeństwa.
06-01-20
AGATA
KOŚCIELNA WIES
PROSZE O LASKE UZDROWIENIA CHOREGO KRĘGOSŁUPA I DEPRESJI DLA AGATY
05-01-20

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę