Intencje są zbierane i codziennie powierzane Bogu w naszej kaplicy misyjnej podczas modlitwy przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem. Wszyscy pracownicy Sekretariatu Misyjnego modlą się również w czasie codziennej modlitwy południowej Anioł Pański, polecając Bogu powierzone nam prośby.

 

Dodaj intencję >

 

Ewa
Kutno
Ojcze proszę o laskę zdrowia błagam 3latajestem chora
14-06-19
Małgorzata
Busko Zdrój
Błagam o zdrowie dla mnie i dla mojej przyjaciółki Agnieszki. O nawrócenie mojego taty, zgodę w rodzinie i wyjście z długów. Bóg zapłać!
14-06-19
Joanna
Złotoryja
W intencji Sebastiana o rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej,o pragnienie wiary uwolnienie z więzów złego ducha.
14-06-19
Joanna
Złotoryja
O Miłosierdzie Boże i łaskę życia wiecznego dla zmarłego męża Pawła. O pragnienie życia sakramentalnego dla Pauliny i Marcina,o doświadczenie miłości Boga Ojca .Jezu ratuj ich ,tylko Ty możesz naprawić ich życie. aby nie szli szeroką drogą na zatracenie wieczne.
14-06-19
Maria
Karczew
O uzdrowienie z choroby nowotworowej ośmioletniego Msksymiliana. O łaskę dobrej spowiedzi dla Krzysztofa. O uzdrowienie relacji w rodzinie. O nawrócenie Beaty.
14-06-19
Karolina
Majówka
O Boze blogoslawienstwo dla Karoliny M i jej calej rodziny oraz o jej rozwiazanie problemow w pracy badz o znalezienie nowej
14-06-19
Monika
Grodzisk Mazowiecki
Proszę o modlitwę za mnie o siły fizyczne i psychiczne na końcówce trudów ciąży, uleczenie z bezsenności i opiekę Matki Bożej Nieustającej pomocy.
14-06-19
Łucja
Gorzów wlkp
Dzięki Ci PANIE Ty wszystko wiesz Ty wies Panie ty wszystko wiesz ty wiesz że cię miłuję proszę o łaskę nawrócenia dla mnie i moich najbliższych proszę o łaskę zdrowia duszy i ciała
14-06-19
Anna
Kadzidło
Jako dzięczynienie za otrzymywane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla naszej rodziny.
14-06-19
Wioletta
Elbląg
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia i łaskę budowania relacji z pracownikami, rodziną i przyjaciółmi według woli Pana. Proszę też aby dobry Pan uporządkował moje sprawy osobiste według swojego planu. Bóg zapłać za modlitwę.
14-06-19

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę