Zbliża się Jubileusz 50-lecia otwarcia pierwszych misji pallotyńskich oraz działalności Sekretariatu Misyjnego. Z tej okazji przygotowywana jest kaplica misyjna pw. Matki Bożej z Kibeho w siedzibie Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach.

Tutaj odprawiane są Msze święte w intencjach nadesłanych przez Współpracowników Misyjnych. Modlimy się w tej kaplicy za wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Misji.

To skromne miejsce modlitwy wymaga generalnego remontu i odpowiedniego przygotowania, aby Bóg był tu uwielbiony. Prosimy o wsparcie tego projektu, aby kaplica misyjna była godnym miejscem modlitwy i kultu Matki Bożej z Kibeho.

 

Elementy przygotowane do ołtarza głównego przywiezione z Kibeho:

 

                 KRUCYFIKS                                           TABERNAKULUM                         PŁASKORZEŹBA MB Z KIBEHO          OSTATNIA WIECZERZA - DRZWICZKI DO TABERNAKULUM 

KRUCYFIKS                                

 

Kaplica przed remontem

 

 

Kaplica w trakcie remontu

 

 

 Kaplica po remoncie

 

 

Będziemy bardzo wdzięczni za każdy dar serca, który umożliwi odpowiednie przeżycie w odnowionej kaplicy misyjnej Złotego Jubileuszu naszych misji oraz dzieł je wspierających.

Każdy ofiarodawca, który złoży ofiarę w wysokości powyżej 100 zł, otrzyma figurkę Matki Bożej z Kibeho przywiezioną z Rwandy.

Bóg zapłać za wszelkie dobro!

 

PALLOTYŃSKI SEKRETARIAT MISYJNY
PROWINCJI CHRYSTUSA KRÓLA
ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255
03-802 Warszawa
nr konta:
79 1600 1462 1846 4273 6000 0006
z dopiskiem: KAPLICA MISYJNA

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę