PIELGRZYMKI Częstochowska PIELGRZYMOWANIE Z PALLOTYŃSKIMI MISJONARZAMI

PIELGRZYMOWANIE Z PALLOTYŃSKIMI MISJONARZAMI

Księża Pallotyni prowadzą grupy misyjne w pieszych pielgrzymkach do Matki Bożej Królowej Polski na Jasną Górę oraz do Matki Miłosierdzia w Ostrej Bramie w Wilnie. Są również współorganizatorami Pieszej Pielgrzymki Różańcowej z Matką Słowa z Kibeho: Pasłęk – Gietrzwałd.

 

Fundacja SAMARYTANIE z siedzibą w Gdyni oraz Pallotyński Sekretariat Misyjny w Warszawie organizują w dniach 1-3 maja Pielgrzymkę Różańcową z Matką Słowa z Kibeho. Pielgrzymi wyruszają z Gdyni, Gdańska i Sopotu autokarami, a następnie pieszo, z Pasłęka przez Morąg do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie I.. Pielgrzymce towarzyszy figura Matki Słowa z Kibeho (Rwanda).

Głównym organizatorem Pielgrzymki jest Fundacja Samarytanie z Gdyni, reprezentowana przez Pana Adama Sobiecha. Funkcję przewodnika Pielgrzymki pełni misjonarz, ks. Roman Rusinek SAC. Pielgrzymka z Matką Słowa jest dla wszystkich jej uczestników głębokim przeżyciem duchowym i umocnieniem wiary oraz miłości do Matki Bożej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania w atmosferze modlitwy, pokuty i pamięci o misjach.

Co roku, w czasie kolejnych dni wędrowania do Matki Bożej, księża Pallotyni będą w codziennej Mszy św. polecać Bogu przez Jej pośrednictwo Wasze prośby i intencje modlitewne, przesłane do naszego sekretariatu na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub listownie:

Pallotyński Sekretariat Misyjny Prowincji Chrystusa Króla, ul. Skaryszewska 12, skr. poczt. 255, 03-802 WARSZAWA

druczek do pobrania TUTAJ