Podczas pielgrzymek pątnicy grup misyjnych modlą się w intencji ewangelizacji świata oraz o nowe powołania misyjne. Codziennie odprawiana jest Msza św., podczas której polecamy Bogu intencje Współpracowników nadesłane wcześniej do naszego Sekretariatu.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach

  • 1-3 maja 2017

VI Majowa Pielgrzymka Różańcowa z Matką Słowa, Gdańsk – Gietrzwałd; przewodnik ks. Roman Rusinek SAC

  • 15-26 lipca 2017

XXVII Międzynarodowa Pielgrzymka Piesza Suwałki—Wilno, Grupa Zielona; przewodnik ks. Andrzej Dębski SAC

  • 6-15 sierpnia 2017

306 Warszawska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, Grupa Czerwono -Żółto -Zielona; przewodnik ks. Marek Pasiuk SAC

Wielu z nas, młodszych i starszych, brało kiedyś udział w pieszej pielgrzymce. Chciałbym zachęcić wszystkich do udziału w wyjątkowej Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej z Suwałk do Wilna. Dlaczego Pielgrzymka ta jest wyjątkowa? W Polsce wszyscy pielgrzymują do Czarnej Madonny na Jasnej Górze a my idziemy do tej, co w Ostrej Świeci Bramie. Ważne jest również to, że na drogach Litwy, po której idziemy, można spotkać wyjątkowych ludzi - Polaków i Litwinów, którzy chcą się ubogacić wspólnym spotkaniem. Można przeżyć swoistą lekcję historii i odbyć prawdziwe rekolekcje w drodze. Zapraszam serdecznie do udziału w tej Pielgrzymce.

Zapraszamy do pielgrzymowania w pallotyńskiej grupie misyjnej – ZIELONA której przewodnikiem jest ks. Andrzej Dębski SAC.

Obserwuj nas na facebooku

Wpłać darowiznę